אורית הדר - מלווה בשיטת ידיים פשוטות

אורית הדר

אורית הדר

אני אורית הדר, מתגוררת בקיבוץ שדה נחמיה בגליל העליון, ממש על שפת הבניאס, עם בנזוגי, שתי בנותיי, כמה חתולים וגינת ירק. בעברי עסקתי בחינוך, הוראה והדרכה ובשנים האחרונות גידלתי את בנותיי בחינוך ביתי.

אני אוהבת מלאכות ועוסקת בקליעה, סריגה וריקמה, נהנית מגידול ירקות בגינתי הקטנה ובכלל אוהבת להיות בחוץ. שמחה להיות בעשייה משמעותית, אבל גם אוהבת רק להקשיב לאנשים, לציפורים או לרוח.
לפני מספר שנים בשיטוטי בפייסבוק נתקלתי בדף שנקרא "ידיים פשוטות" וממש נדלקתי על הפוסטים שנכתבו בו ועל הרעיון, שהעיסוק שלי הוא "פשוט להיות אני בנוכחות ובעשייה, עם כל מה שיש לי לתת ולהציע למישהו אחר". לאחר לבטים ממושכים (כי איך אפשר בלי) החלטתי לעלות לרכבת ולהצטרף להרפתקאה הזו של קורס ההכשרה של ידיים פשוטות. הקורס היה לי מעניין, מעורר, גרם לי להסתכל באופן שונה על להיות יחד, על נתינה, על קבלה, על יחסים ועוד ועוד.

היום אני מציעה ידיים פשוטות, לכל מי שמרגישה שהיא לא מצליחה להגיע למשימות ולמטלות שהולכות ומצטברות ואף פעם אין להן זמן, למי שנמצא כרגע בתקופת מעבר או שינוי וצריך תמיכה ועזרה בהיבטים שונים של החיים, ולמי שדחיפה קטנה יכולה לעזור לה לעשות דברים גדולים.
אני זמינה למפגשים ותהליכים באיזור עמק החולה וסביבותיו.

צרו קשר עם אורית