אילת ולד זהבי - מלווה בשיטת ידיים פשוטות

WhatsApp Image 2022-05-29 at 21.13.39

אילת ולד זהבי

אני אילת, ממודיעין. היי!

הדבר המרכזי שמאפיין אותי הוא שאני אוהבת אדם מושבעת ואוהבת להיות סביבה מטפחת לכל אדם באשר הוא.

בעיסוקי אני מלווה אנשים בגישת "ידיים פשוטות" ומאמנת לעצמאות רגשית.

בבעלותי עסק שנקרא עצמהוּת ובמסגרתו אני מלווה בעלי ובעלות עסקים מבחינה רגשית-תודעתית ומבחינה מעשית לעבר עשייה שמקדמת אותם באמת ומדוייקת להם. הליווי שאני נותנת נעשה באמצעות כלים שרכשתי במהלך השנים – כאנליסטית, מנהלת פרויקטים, מנהלת אדמיניסטרטיבית, עוזרת אישית למאמן עסקי, בעלת עסק, מאמנת ומאבחנת, סטודנטית לעיצוב פנים וגם כמלווה בגישת ידיים פשוטות כאמור.

אני מאמינה בכל לבי שיכול להיות לך פשוט, נעים וכיף בבית שלך ובעסק שלך. שזה לא צריך להיות מאבק, אבל פעמים רבות זה מרגיש ככה. האתגרים גדלים ומתרבים ומתנגשים והופך להיות יותר קשה לשמור על שיקול דעת, על פרודוקטיביות, על החיוך, על טיב מערכות היחסים ועל האווירה והמוטיביציה. מנסיוני האישי אני יודעת  שקושי בארגון וסדר פנימיים וחיצוניים יוצר מעמסה אמיתית.

ההתבוננות שלי מספרת שלרוב ההתנגשויות והעומס מאיצים, כשיש לך ציפיות מעצמך להצליח להתמודד לבד בכל מחיר, בכל החזיתות. האנרגיה שלך מושקעת בניסיון להחזיק הכל. בפועל, המשימות שלקחת על עצמך הן הרבה יותר ממה שניתן לכסות ופחות מידי זמן מושקע כדי להבין ולתכנן מה נכון. יש גבול כמה אפשר לבד! בעיני לקיחת עזרה נקודתית או מתמשכת זאת לא חולשה, זאת עוצמה וכח שמניע קדימה את קצב ההתפתחות שלך וכמובן גם של העסק שלך.

אם הבלאגן חוגג, אם התקיעות מורגשת, אם הפוקוס התפוגג, אם רועש לך וקשה לך למצוא במשרד או בבית שקט, אם סדר עדיפויות עדיין אין, אם הצעד הבא מהסס להלקח, אם ההשראה נעלמה, אם משהו לא עובד לך למרות שבאמת כבר עשית מעל ומעבר, זה בסדר וזה מובן. אשמח לבוא אליך עד המשרד או הבית, כדי להיות אתך, לעזור לך לעשות סדר וארגון ושנשחרר ביחד כל "פקק" שחוסם את הזרימה. אהיה לך לעזר, לאוזניים קשובות, אגיע כפרטנרית לסיעור מוחות ולעשייה וביצוע, אתן לך עוד זוג ידיים פשוטות. יחד נסדר מגירה, נשתה כוס קפה בגינה, נפנה ניירת ישנה, נגבש החלטה, נתעדף משימות ונוציא אותן לפועל עד שהן יהפכו לתוצאה אחר תוצאה. כמובן, הכל בהתאם לצורך שלך.

בעידן הדיגיטלי, האפשרויות התרחבו ויחד עם זאת מציאות החיים של הלבד התעצמה.

כל כך אנושי בעיניי לבקש לצאת מארבע קירות ומסך ולחבור לזמן מה לשותפות ולהעמקת העשייה בחברותא.

אני מזמינה אותך, מתוך אהבה גדולה, ליצור איתי קשר ולהתחיל תהליך מותאם אישית שיקל עליך בבית ובעסק וייתן לך כלים, כוחות והרגשה טובה.

אני נותנת ידיים ומלבי באזור מודיעין והסביבה (בטווח של 30 ק"מ ממודיעין) – מודיעין, רחובות, ראשון לציון, שוהם, גדרה, גבעתיים, רמת גן, תל אביב וכדו'.

צרו קשר עם אילת