אלה קיפר - מלווה בגישת ידיים פשוטות

אלה קיפר

אלה קיפר

שמי אלה, ואני תמיד הולכת אחריי הלב, מה שהוביל אותי גם לבחור בלימוד ועיסוק ב"ידיים פשוטות". בעיני, הליווי בדרך "ידיים פשוטות" משמעו להיות שם! ללוות, לתמוך, ולחבור למי שמתקשה או מתלבט או "רק" רוצה לידו מישהו. כל זאת, בעשייה משותפת של הדברים שחיכו לזמנם הנכון – פינוי, ארגון, קביעת הבדיקה המפחידה שנדחתה שוב ושוב, עיצוב הפינה בבית כמו בחלומות, פינוי וסידור הארון של זה שכבר איננו, ארגון הספרייה, התארגנות לקראת הלידה ועוד ועוד מצבים, פעולות, משימות ומחשבות שלא אני אגדיר, אלא אתם, ואני אהיה שם לעזור ולראות את החיוך שאחרי…..

קצת עליי:

אמא, ואישה שאוהבת את החיים. עברי כולל בין השאר, לימודי עבודה סוציאלית, אהבה גדולה, הקמת משפחה ובית ,עיסוק שנים רבות בניהול משאבי אנוש וליווי אנשים בארגונים, תמיד בשילוב עם עולם הרוח, יצירה, מלאכות יד ועיצוב.

גידלתי 4 ילדים תוך כדי כל שלבי ההתפתחות ותחנות החיים, ובין השאר טיפוליי הפרייה, לידה בחו"ל, והתנסות מרתקת בגידול תאומים. היום, בגאווה גדולה, אני יכולה להגיד שילדיי גדלו להיות בני אדם נפלאים.

החלק הקשה בחיי היה כאשר איבדתי את בעלי בגיל צעיר ובאופן פתאומי וטראומתי.

מהשבר הגדול וההלם של האובדן הפתאומי, אספתי אט אט את השברים, ולצד הגעגוע הגדול, הפכתי לאישה שאני היום: חזקה, אופטימית, שמחה, מעריכה ומודה גם על הדברים הפשוטים, חווה זוגיות אוהבת של פרק ב', מקיפה עצמי ביופי ועוסקת באסתטיקה ויצירה.

מאז ומתמיד אוהבת אנשים, מבינה אותם, קשובה ושמחה לסייע, ועכשיו רק מחכה להושיט ידיי וללוות אתכם בנתיב שלכם בדרך לשינוי.

אשמח להושיט ידיי בין אזור רחובות-גדרה-אשדוד לבין כל אזור תל-אביב וגוש דן.

צרו קשר עם אלה