אנה טלשוב - מלווה בשיטת ידיים פשוטות

אנה טלשוב

אנה טלשוב

שמי אנה

החיבור שלי עם העיסוק כמלווה בידיים פשוטות הוא המשך לעיסוק המרכזי שלי כאחות ראשית בביה"ח רמב"ם. כמותך גם אני בזרם החיים, יודעת עליות וירידות, מוצאת תשובות ופותחת שאלות.

 

חשוב לי לשתף אותך שאני מכירה מקרוב את הצורך בליווי של ידיים פשוטות, אני יודעת שלכולנו יש תקופות כאלו שעוד זוג ידיים ולב, זה מה שנחוץ כדי לא ליפול לבור של עומס וקושי:

 

לפני כמה שנים מצאתי את עצמי בסיטואציה משפחתית קשה, הייתי ממוטטת וחסרת אונים בתוכה ונזקקתי ליעוץ. למרות היותי אישה חזקה, מובילה ובטוחה, כוחותיי לא היו זמינים לי ולא הייתי מסוגלת לזוז ואפילו לא לדבר. חברה טובה הציעה לי עזרה ובאה אלי הביתה לפגישת תמיכה. מה היה בפגישה הזו? ת'אמת היא ישבה בצד ולא ממש עשתה משהו. רק הייתה שם איתי, רשמה בשבילי כמה דברים ומשימות, כדי שאוכל רק להקשיב, חיבקה ועודדה וזהו, לא הייתי צריכה יותר מזה. הצלחתי לקבל ממנה מידע ולפחות עצה חשובה אחת. סביר להניח שגם בלעדיה הייתי מסתדרת אבל נוכחותה האוהבת, כל כך עזר לי לצאת מהתקיעות שהייתי בה.

אני אסירת תודה על כך שברגע ההוא, הייתה עבורי מישהי שזיהתה כמה קשה לי והציעה לי את עזרתה.

 

אני יודעת שלא תמיד יש לידנו אנשים שרואים אותנו ומוכנים ופנויים להושיט יד. יודעת גם שלא תמיד נוח לנו לפנות למעגל הקרוב אפילו שהוא קיים, נוכח ורוצה לעזור לך.

אז הנה אני כאן בשבילך ומציעה את עזרתי לך כשרות מקצועי, נדיב ונוכח לתקופות של תקיעות בחיים, לטיפול בסידורים, בעניני בריאות ובכל קושי אחר.  אהיה איתך ביחד ואלווה אותך בתהליך שתבחר.י לקדם, לפי הקצב והצורך שתבקשי.

אשמח ללוות אותך במפגשים אישיים בביתך (שלושה או יותר בהתאם לצרכים ואפשרויות שלך) 

אני מלווה א.נשים בחיפה והאזור.

צרו קשר עם אנה