דנה דמשק - מלווה בשיטת ידיים פשוטות

IMG-20220528-WA0010

דנה דמשק

אני דנה,

אני אישה של בית, של משפחה וחברים. חונכתי על ידי הורי להיות אישה עצמאית, לימדו אותי שהרבה נמצא בידיי ובכוחותיי ושאם רק ארצה ואלמד אפילו השמיים, הם לא הגבול. אני אוהבת א.נשים ובעלי חיים ומאז שאני זוכרת את עצמי אני אוהבת להתבונן ויש בי סקרנות גדולה למפגש וליצירת קשרים. נתינה היא חלק בלתי נפרד ממי שאני, והרצון לעזור ולהיטיב מניע ומוביל אותי לאורך חיי.

 

לאורך השנים ובכל עבודתי המרכיב העיקרי הוא הקשר והמפגש הישיר עם ילדים, נוער וא.נשים בכלל. אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים הן ההתמחות שלי. תמיד עזרו לי יכולת הצחוק, השמחה, היכולת ליצור שיח "בגובה העיניים" ולתקשר בצורות מגוונות וחיוביות.  בשנים האחרונות אני עובדת עם אנשים על הרצף האוטיסטי וכרגע אני מנהלת מרכז תעסוקה.

 

אני מוצאת בעיסוק שלי כמלווה א.נשים בגישת "ידיים פשוטות", הגשמה מאוד מעשית

ודרך מצויינת לבטא בעולם את הכוחות והיכולות שלי. את כל כישוריי ויכולותיי שאספתי במסעי עד כה, אביא איתי אל המפגש.

 

בארגז הכלים שלי אפשר למצוא: "יצירתיות" כי יצירה ובכלל אומנות הן מרכיב מהותי בחיי ובזכותן מתאפשר לי לא פעם, להסתכל על דברים בצורות מגוונות ולהביא פתרונות מפתיעים, לצד אלו יש לי "מנוע טורבו" שמחובר אל יכולות פרקטיות וכישורים לבצע ולהוציא לפעול גם משימות מאובקות שמתעקשות להשאר. בארגז הזה גם מונחת המון רגישות סבלנות, הכלה והקשבה לקצב שלך ולצרכים שלעיתים לא ברורים. נוכל לברר אותם ולדייק ביחד.

 

 

אז אם נתקעת, משהו לא עובד, או אולי את/ה פשוט צריכ/ה עזרה סביב פרוייקט נקודתי או משימה מתמשכת 

פשוט תתקשר/י, ואבוא להיות שם איתך ובשבילך, עם הלב, עם הידיים עם מה שצריך.

עם כל מה שיש לי לתת.

אני מושיטה את ידיי באזור המרכז, שרון, גוש דן.

 

צרו קשר עם דנה