יהל בן נר - מלווה בשיטת ידיים פשוטות

יהל

יהל בן נר

שמי יהל בן נר, נשואה לאייל ואמא לשי ואורי. מתגוררת בהוד השרון.

אני עורכת דין בהכשרתי, מומחית ברגולציה ובירוקרטיה, מאמנת בסטאג' (קואצ'רית) וגם מלווה בגישת ידיים פשוטות.

אני אוהבת מאוד את המשפחה שלי, טיולים, ספרים, שירה, צמחים ואינטראקציה עם החברות והחברים שלי. 

עד 2018 הייתי אישה קרייריסטית, הישגית ש"לא רואה בעיניים". שימשתי בתפקידי האחרון כמנכ"לית התאחדות המלונות בישראל, אך בשל רצף משברים בריאותיים לא פשוטים, נעצר לי המרוץ. למדתי עד כמה תמיכה ועזרה, חיצונית ופנימית, יכולה לעשות שינוי מהותי בחיים של כל אחד ואחת מאתנו. כמי שתמיד (ועודנה) עזרה לאחר, למדתי להיעזר. אני הייתי זקוקה לעזרה הזאת ואנשים היו כמהים לסייע ולעזור במה שיכלו. לשמחתי לאט לאט שיקמתי את חיי מבין ההריסות וחזרתי לתפקוד ולהתפתחות עמוקה שכללה לימודי אימון במכון אדלר ובהמשך ליווי בגישת ידיים פשוטות. על כך אני מספרת בהרצאתי "סולמות וחבלים -שיעור באופטימיות, התפתחות וסיסטרהוד".

אני מאמינה שאנשים צריכים לקחת אחריות על החיים שלהם. לנהל כל משבר, התמודדות או עשייה אחרת. אני מאמינה שמצויות אצל האדם כל התשובות וכל הרצונות ולעיתים הוא רק זקוק לעידוד ועזרה ליישם אותם.

כמי שחוותה אין ספור התמודדויות עם רופאים, גורמי ממשל, חברות ביטוח, מוסדות שונים וכו', בירוקרטיה על כל סוגיה וגווניה, אני פה לעזור ולסייע ולא רק בזה. אם את.ה רוצה לעשות סדר ולהשתלט סוף סוף על כל תחום בחיים שלך, אם אתם דוחים טיפול בניירת משבוע לשבוע, אם אתם לא מתפנים להגיש קבלות להחזרים מהביטוח הפרטי, אם אתם צריכים משהו מול ביטוח לאומי ומתקשים להתחיל, אם אתם רוצים עזרה בחשיבה משותפת, אם יש לכם משימה שאתם מנסים להושיב את עצמכם מזה תקופה או בכל דבר שאינו מצריך פעילות פיזית, תרימו טלפון. 

אני במרחק שיחה אחת וכאן לעזור אצלך בבית, "במגרש הביתי" שלך ולמענך.

כי אין אדם שלא זקוק ל"ידיים פשוטות". מתישהו.

אני מלווה באזור גוש דן והסביבה (גדרה עד חדרה).

צרו קשר עם יהל