מתעגלות

מעגל התפתחות אישי-נשי

את הבקשה לתחושת השייכות אני מכירה מאז שאני זוכרת את עצמי.

את הכמיהה לקחת חלק במעגל נשים רב-גילאי, שבו אוכל לשמוע תבונה ולפגוש עוד מסעות וסיפורי חיים (לא פחות עמוקים מהסיפור שלי), אני מרגישה במיוחד מאז שהפכתי לאמא, אבל בעצם כבר הרבה שנים קודם לכן.

את הביטחון והאהבה שאני חשה במחיצת עיניים טובות, לב פתוח וידיים פשוטות, אני מחפשת תמיד ובמיוחד בתקופות עמוסות ובימים של שינויים בחיי.

במעגלים ובמפגשים שיצרתי בשנים האחרונות, נוכחתי שוב ושוב ושוב, עד כמה פשוט, מזין וטוב לנו להיפגש באמת. את מתעגלות יצרתי כי אני מרגישה עד כמה חסר לנו ביומיום, שבט של נשים בן זמננו, עד כמה קיים בנו געגוע אל חיבוק עוטף של חמולה נשית גדולה, אפילו שרובנו בכלל לא זכינו לגדול בכזו. אז הנה יש מקום כזה. את מוזמנת להתעגל בתוכו ולהצטרף. יש מקום בשבילך.

תני הצצה לסרטון ואל הקסם של מתעגלות

דמייני:

מעגל נשים תומך, שיהיה עבורך מרחב של למידה והתפתחות אישית, כזה שיש בו כיסא נוח, להתיישב עליו, בדיוק כפי שאת, להשקיף ממנו על האחרוּת, לפגוש את השונות ממך ודרכן שוב את עצמך.

דמייני:

מעגל נשים מגוון, במצבי החיים, בתפיסות העולם, שהרב גילאיות שהוא מכיל בתוכו היא חלק ממהותו ולא טעות ברישום. מעגל שבו ממפגש למפגש מעמיקים חיבורים, במיוחד אלו שבין עצמנו לבין עצמנו.

מעגל מעצים, מוחזק ומונחה, אחת לשבוע למשך חמישה חודשים, כזה שבו תוכלי להתמלא ולהתרווח, להעמיק ת'נשימה וגם להעניק בו לאחרות ולקבל מהן ידיים פשוטות. מעגל שיווצרו בו כל התנאים הדרושים כדי שתוכלי להמשיך ולהיפגש באופן חופשי ועצמאי עם המשתתפות בו, גם זמן רב אחרי שיסתיים החלק המונחה שלו.

בהרחבה:

פעמים כה רבות אנו חולפות לצד החיים של עצמנו מבלי לעצור ולחוות אותם.
יש לנו משימות רבות לעשות, עניינים שצריכות להספיק, אתגרים שמבקשות להצליח בהם, ובדרך אנו שוכחות את האפשרות להיות נוכחות בתוך חיינו.

המעגל הוא הזדמנות, לקחת זמן לעצמך, לשוב ולהיפגש: סבתאות, רווקות, בנות ואמהות, צעירות ובוגרות. ערבוביה יפה ועשירה של סטטוסים, מנעד רחב של גילאים ועושר של נקודות מבט. שבט נשים בן זמננו, שמתכנס אחת לשבוע, לארבע שעות, לא על מנת 'לצרוך ידע ולתת עצות', אלא כדי לעצור את שגרת היומיום ולהאט מעט את הקצב, לחוות מפגש אמיתי שבו אפשר לתת ולקבל בקלות פרספקטיבה, מעגל שבו אפשר ללא מאמץ ואפילו ברשות, להיזכר בעיקר.

במעגל תוכלי לחשוף ולגלות לאחרות ולעצמך את חוכמת החיים הייחודית שלך, לאוורר בו פחדים ותבניות מחשבה, להאזין לצרימת "השיחות הלא מדוברות", להאט, לנוח, להתגעגע, להסכים לשאול שאלות וגם להיקרע מצחוק ולאכול אוכל טוב ומפנק. נשזור בו חוכמה וכלים מעשיים להתמודדות עם משברים ושינויים. ביחד ניצור לנו מקום ממשי שבו אפשר להיפגש בידיים פשוטות, בלב פתוח ובעיניים טובות.

אני מאמינה שתשובי ממנו חזרה הביתה עם מבט רך יותר כלפיי עצמך ומפוייס יותר כלפיי העולם. אני מכוונת לכך שמכל מפגש נצא טובות יותר משנכנסנו.

מה חשוב לדעת על המעגל?

מתי ואיפה זה קורה:

המעגל המונחה, מתעגל אחת לשבוע בימי חמישי, בין השעות 10:00 עד 14:00, למשך חמישה חודשים.
המפגשים שלנו מתקיימים ב"גן הפעמונים" בבנימינה (10 דקות הליכה מתחנת הרכבת).

מפגש ראשון – 23 בפברואר 2023
מפגש אחרון – 7 ביולי 2023

את החלק המונחה של המעגל, אנחנו מסיימות בריטריט קצר של יומיים (חמישי שישי כולל לינה).
פירוט על התוכן של המפגשים ושל התאריכים תמצאי בסילבוס, שנמצא ממש כאן, בהמשך הדף.

תכנים וסילבוס:

לכל מפגש ומפגש ב"מתעגלות" יש ערך וחשיבות בפני עצמו אבל כל המפגשים כרוכים וקשורים זה לזה בחוט שתוכלי לחוש. המעגל הוא הזמנה לתהליך התפתחות אישי וקבוצתי, כזה שבו נוצרת שפה ייחודית, הומור פנימי, הרגלים קבוצתיים ובעיקר מתאפשרת בו היכרות שתלך ותעמיק. במסגרת המעגל נעניק ונקבל ידיים פשוטות זו מזו. אני יודעת שלא תרצי לפספס או לדלג על מפגשים במעגל הזה. לפרטים נוספים ולהצצה על הסילבוס לחצי כאן ותמצאי את הכל מפורט ובהיר.

מה העלות?

המעגל שלנו נמשך 5 חודשים (פברואר עד יוני),

נתכנס אחת לשבוע למשך ארבע שעות.

עלות המפגשים לכל חודש היא 880 ש"ח, כולל מע"מ.

בהרשמה מוקדמת עד 23.1.23, העלות למתעגלות תהיה בהנחה של 10 אחוזים –  790 לחודש כולל מע"מ.

בבקשה שימי 💙: 

* התשלום בכרטיס אשראי ובמידת הצורך ניתן לפרוס אותו גם ליותר מחמישה תשלומים שווים (עד 12 תשלומים ללא ריבית והצמדה).

* מספר המקומות במעגל מוגבל.

* אם יש לך בקשות מיוחדות בעניין התשלום, אז בבקשה צרי קשר ונמצא יחד פתרון.

ההרשמה למתעגלות אביב נסגרה 🙂

נתראה במחזור הבא!

או מלאי את הטופס לשיחת היכרות והתאמה

והנה כמה תמונות של "גן הפעמונים" היפהפה, שבו נפגש:

(רחוב החורש 25 בנימינה, מרחק של 10 דקות הליכה נעימה מתחנת הרכבת)

מתעגלות מספרות חוויות מהמעגל

שאלות נפוצות

המעגל יפתח במינימום של 10 משתתפות ומוגבל ל- 20 משתתפות לכל היותר.

המעגל המונחה, מתעגל אחת לשבוע בימי חמישי בין השעות 10:00 עד 14:00 למשך חמישה חודשים.

המפגשים שלנו מתקיימים ב"גן הפעמונים" בבנימינה (10 דקות הליכה מתחנת הרכבת)

מפגש ראשון – 23 בפברואר 2023

מפגש אחרון – 7 ביולי 2023

את החלק המונחה של המעגל, אנחנו מסיימות בריטריט קצר של יומיים (חמישי-שישי כולל לינה). פירוט על התוכן של המפגשים ושל התאריכים תמצאי בסילבוס.

את "מתעגלות" עיצבתי ויצרתי, אחרי חמישה קורסים ארוכים, שבהם הכשרתי עשרות נשים, לליוי א.נשים בגישת "ידיים פשוטות". תכני המפגשים של "מתעגלות" מביאים את מהותה של הגישה ליצירת קשר ומפגש אנושי קרוב ומשמעותי ומתכתבים באופן ישיר וברור עם התכנים של קורס ההכשרה.

מי מהמשתתפות ב"מתעגלות" המבקשת עם סיום המעגל, לעסוק ולהתפרנס מליווי א.נשים בגישת ידיים פשוטות, מוזמנת לתאם מולי מפגשים אישיים* בהם אלמד את שלל התכנים של "קורס ההכשרה" שלא הוכנסו אל הסילבוס של "מתעגלות". 

רשימת תכנים חלקית ללימודי ההמשך: המודל העסקי של הגישה, תמחור וגביית תשלום,  כתיבת הצעת מחיר, סיפורי מקרה – טעויות והצלחות מתוך ניסיון בליווי מאות תהליכים, שיווק, חשיפה ויציאה לאור, אתיקה וגבולות, תהליך סטאז' חיצוני מונחה, שיחת תשאול והכרות ראשונית, פרידה וסיום תהליכים ועוד. 

* בהתאם לביקוש שיעלה ישנה גם אפשרות ליצור מסגרת קבוצתית ייעודית לכך.

המפגשים אחת לשבוע, למשך 5 חודשים. ההרשמה לכל המפגשים ואין אפשרות להירשם באופן חלקי. לכל מפגש ומפגש ב"מתעגלות" יש ערך וחשיבות בפני עצמו אבל כל המפגשים כרוכים וקשורים זה לזה בחוט שתוכלי לחוש.

המעגל הוא הזמנה לתהליך התפתחות אישי וקבוצתי, כזה שבו נוצרת שפה ייחודית, הומור פנימי, הרגלים קבוצתיים ובעיקר מתאפשרת בו היכרות שתלך ותעמיק. במסגרת המעגל נעניק ונקבל ידיים פשוטות זו מזו. אני יודעת שלא תרצי לפספס או לדלג על מפגשים במעגל הזה.

המעגל הוא אוסף מקרי לחלוטין של נשים כמותך ששמעו את "הקריאה" להצטרף אליו אבל כשתקחי בו חלק, אני משערת שתרגישי כאילו כל אחת בו לוהקה בקפידה שתוכננה היטב. במילים אחרות: אני לא בוחרת את המשתתפות בו אלא רק מאפשרת את היווצרותו ונסיוני הראה לי שהמעגלים שנאספו אצלי, הם מגוונים, מאוזנים ומדוייקים.

אם את מרגישה שמקומך בתוכו את מוזמנת לעשות את הצעד ולהרשם, יחד עם זאת חשוב לי לציין שלאחר ההרשמה שלך, אני אצור איתך קשר לטובת שיחת היכרות אישית ונינוחה בה תוכלי להעלות גם שאלות וחששות. בשיחה נדייק ביחד את ההתאמה שלך למעגל.

אני מאמינה שהקשרים שיווצרו בתוך המעגל יהיו משמעותיים לכולן ונוכחתי לא פעם (גם כמשתתפת וגם כמנחה), שהחיבורים ממשיכים לפעום גם זמן רב אחרי שמהמסגרת המונחת מסתיימת.

במעגל יווצרו כל התנאים הדרושים כדי שתוכלי להמשיך ולהיפגש באופן חופשי ועצמאי עם המשתתפות בו. למפגשים שממשיכים "בחיים עצמם" כשאין את "המסגרת", יש קסם ואיכות משלהם.

בהחלט, את יותר ממוזמנת להציע את סדרת המפגשים הזו לחברה טובה, לאמא שלך, לבת שלך או לאחותך. זו הזדמנות מיוחדת ונדירה להיפגש, להתקרב ולבלות זמן משמעותי ביחד.

מה העלות?

המעגל שלנו נמשך 5 חודשים (פברואר עד יוני),

נתכנס אחת לשבוע למשך ארבע שעות.

עלות המפגשים לכל חודש היא 880 ש"ח, כולל מע"מ.

בהרשמה מוקדמת עד 23.1.23, העלות למתעגלות תהיה בהנחה של 10 אחוזים – 790 לחודש כולל מע"מ.

בבקשה שימי 💙: 

* התשלום בכרטיס אשראי ובמידת הצורך ניתן לפרוס אותו גם ליותר מחמישה תשלומים שווים (עד 12 תשלומים ללא ריבית והצמדה).

* מספר המקומות במעגל מוגבל.

* אם יש לך בקשות מיוחדות בעניין התשלום, אז בבקשה צרי קשר ונמצא יחד פתרון.

ליחצי כאן ואשוב אלייך בהקדם.

רעות פילד

נעים להכיר

רעות פילד

אני אוהבת אנשים ומילים, סקרנית, בשלנית, מעשית ויזמית. יש לי מגוון הכשרות בתחומי החינוך, התקשורת ונפש האדם.
זכיתי בדרכי לעבוד עם אנשים רבים ולהיות איתם ובשבילם בשלל רגעים מיוחדים: כמדריכה בפנימייה לנוער בסיכון ובהמשך עם אסירים בכלא, כמטפלת בילדים אוטיסטים וכסייעת בתיכון לנוער עם צרכים מיוחדים, כגננת מוסמכת בגנים אנתרופוסופיים וכמלוות חולים סופניים בהוספיס.
המפגשים האנושיים והאפשרות, לרגעים, להיות שותפה למסעות אחרים, הם מה שממלא אותי בחיים. זו זכות גדולה, להניח יד על כתף, לפסוע יחד בידיים שלובות. בכל פעם אני מגלה שגם אני יוצאת מהמפגשים האלה מחוזקת ושלמה יותר ושאין דבר תומך ומסייע יותר מביחד אמיתי.
מתוך כל אלה, יצרתי בשנת 2015 את ידיים פשוטות, שמאז הפכן לעיסוק שדרכו אני מבטאת את עצמי, מתפרנסת גדלה ומתפתחת.
בשותפות נפלאה עם דפנה ברקת (פסיכולוגית קלינית ויועצת ארגונית) יצרנו את קורס ההכשרה לליווי בגישת ידיים פשוטות. את ההכשרה לליווי בגישה, אני מלמדת מאז שנת 2018.

אם תרצי להכיר אותי עוד קצת, אפשר לקרוא עלי כאן, כאן וגם כאן ואפשר גם ליצור איתי קשר: כאן 

צרו איתנו קשר

מספרים עלינו
מוזמנים לפנות אלינו גם ב yadaim.pshutot@gmail.com