נורית שיינפלד - מלווה בשיטת ידיים פשוטות

נורית שיינפלד

נורית שיינפלד

שמי נורית, נשואה ואמא אוהבת ל- 3 בנות בוגרות. אני גרה בצור יגאל, וכיום עובדת כמורה לנהיגה של נשים וגברים הסובלים מחרדת נהיגה.

מאז ומתמיד אהבתי בני-אדם, ובכל מה שעשיתי מצאתי את הדרך ליצירת קשרים אנושיים ולמתן עזרה.

עשיתי שינויים רבים במהלך חיי, חלקם מאילוץ, ורובם, לשמחתי, מבחירה. הדרך הייתה לעתים מאתגרת, מלאה בעליות ומורדות ובמהלכה למדתי הרבה על עצמי, גדלתי והתפתחתי. למדתי שיש דברים שלוקחים זמן, וצריך להתאים את הציפיות ואת עצמי לקצב המציאות.

למדתי גם להושיט יד בבקשת עזרה, ולהיתמך בשעת הצורך בסובבים אותי. בשעות קשות זה היה דבר שתמיד חיזק אותי ועודד את רוחי. אני לא שוכחת זאת.

לכל השינויים שעשיתי היה מכנה משותף – בני אדם.

אני אישה פתוחה ויצירתית, יודעת להקשיב, (גם עם הלב), יודעת איך לתמוך, ובכלל אוהבת מאוד לטוות קשרים וחיבורים אנושיים.

כשצריך, אני יודעת היטב להיות משימתית ומאורגנת, מה שקוראים "תקתקנית", אבל לשמחתי אני בהחלט להיות נוכחות מלאה בתשומת לב.

לפעמים צריך פשוט "להיות".

ממרומי גילי אני יכולה להעיד על עצמי היום שאני חברה טובה, אני אמא טובה ובפשטות שאני "אדם טוב". סופסוף למדתי לפעמים לבחור בעצמי – בלי בושה, בלי אשמה וללא הצטדקויות.

החיים לימדו אותי להאמין בכל ליבי בכוח האדיר שטמון ב"ביחד".

ההכשרה שלי בידיים פשוטות מאפשרת לי לעשות בדיוק, אבל בדיוק, את מה שאני אוהבת.

ומה עוד אני מביאה איתי?

יש לי תואר ראשון בייעוץ חינוכי ותואר שני בתקשורת, אני בעלת הכשרה בגישור, מיינדפולנס ו- ACT, אני מדריכת יוגה צחוק ומורה לנהיגה. ובעיקר… ניסיון חיים עשיר, לב גדול והמון רצון לעזור.

אז… אם… את מרגישה שקשה לך, שמשהו תקוע אצלך, אם את מרגישה צורך בשינוי, אולי בא לך לעשות סדר בבית, אולי אלה דווקא מגרות הנפש שמבקשות סדר… אם את מוצאת את עצמך חושבת "אילו רק היו לי עוד זוג ידיים…, אילו רק היה לצדי מישהו…." בדיוק בשביל זה אני כאן.

במרחק שיחת טלפון, אני כאן עבורך כשזוג ידיי מושטות לעברך, שתי עיניי מביטות בך במבט אוהד, ולבי פתוח ואוהב וחף מכל שיפוטיות.

הניחי את הבושה בצד וצרי קשר. בואי נעשה ביחד את מה שאת מרגישה שקשה לך לעשות לבד.

מושיטה ידיים באזור השרון והמרכז

צרו קשר עם נורית