רוני כפיר בר משי - מלווה בשיטת ידיים פשוטות

רוני כפיר בר משי

רוני כפיר בר משי

שמי רוני, אני גרה בתל אביב והפרוייקט הכי חשוב שמלווה אותי בשנים האחרונות הוא בנייה וריפוד של "קן הקוקיה" הפרטי שלנו – זוג הורים ושני בנים מגניבים במיוחד!

ה"אני מאמין" שלי על קצה המזלג – להישאר אדם פשוט, להסתכל למציאות בעיניים, לתת ללוגיקה להוביל אותי במציאת הדרך לצד אהבה וחמלה, לעשות מאמץ תמידי להתחשב בסובבים אותך והיכן שניתן – להושיט יד.

כילדה נסעתי הרבה עם המשפחה שלי לטיולי ג'יפים ולמדתי שבדרך שטח קשה ומאתגרת לג'יפ אין מספיק כח משני הגלגלים האחוריים בלבד (4X2) ולכן משלבים ומחברים למנוע גם את שני הגלגלים הקדמיים והג'יפ זוכה להנעה קדמית  (4*4)

אז אם עכשיו הנעה קדמית נחוצה לך כדי להתקדם אשמח להיות עבורך, שני הגלגלים הנוספים! לתת לך את הכח ואת האנרגיות כדי לעבור מהמורה, מכשול, אתגר… להתקדם ולצאת ממקום שתקועים בו

יחד נצא לדרך, יחד נהייה 4X4 😊

מה עוד אספר על עצמי?

שנים רבות התמקצעתי בתחום של תנועות נוער והדרכת טיולים. בעשור האחרון עבדתי בסוכנות הנסיעות המשפחתית שלנו בתפירת מסלולי טיול והתאמתם למטיילים שלנו שחשקו בטיול פרטי. נהניתי מהאתגר להתאים את מרכיבי הטיול השונים ככל הניתן לאותה קבוצת מטיילים ספציפית, אהבתי לשבת מול המפה ולראות איך אני טווה חוויה ייחודית למשפחה, איך אני אורגת את רצונות הלקוחות ויוצרת להם טיול בלתי נשכח. 

הקורונה קטעה את העיסוק המהנה הזה והותירה לי זמן לחשב מסלול מחדש… זיקקתי את התשוקות שלי והבנתי שחשוב לי להמשיך לעבוד עם אנשים, להמשיך לתת להם מענה מותאם אישי, להמשיך לארוג צרכים ורצונות לכדי מתן מענה אישי. בדיוק כפי שעשיתי כסוכנת נסיעות, אבל במקום ליצור חוויות טיול מרהיב, פשוט לייצר עשייה משותפת, דחיפה, צעידה משותפת קדימה – יד ביד.

צריך/ה "הנעה קדמית" באזור תל אביב וגוש דן? רק תשלח/י סימן

צרו קשר עם רוני