תרזה ארצי - מלווה בשיטת ידיים פשוטות

WhatsApp Image 2022-05-29 at 18.25.29

תרזה ארצי

"כדאי, כדאי ללמוד מן הפרחים, לא לקמץ בחיוכים, והעולם, תראו, יהיה פתאום כה טוב. כדאי לחלום ולקוות, נסו רק פעם, כדאי לצחוק, כדאי לחיות, כדאי לאהוב". (לאה נאור)

 

אני תרזה, נשואה ואמא לשלושה ילדים בוגרים. מתגוררת בגליל המערבי.

משך שנים רבות שילבתי בחיי עבודה עם אנשים, בכל הגילאים ומכל קצוות החברה. עבדתי עם ילדים, עם הורים, עסקתי בהתנדבות ובאופיי אני אוהבת לעזור ולתרום לסובבים אותי. אני מביאה איתי שמחת חיים, רוגע, אופטימיות ונכונות לעזור.

לאחרונה פגשתי את "ידיים פשוטות" וחשתי שהגעתי הביתה.

עם השנים גיליתי  כי "שניים, הם הרבה יותר מאחד". אני יודעת ששני לבבות פועמים יכולים יחד לטפס על כל הר, שארבע ידיים יכולות לעשות כמעט הכל, אפילו להתמודד ולהתגבר על חששות ופחדים ולהניע כל משימה הדורשת דחיפה קלה ותמיכה גדולה.  

אני מזמינה אותך להכניס אותי אל עולמך. לפתוח את חדרי הלב והבית, כדי שיחד נוכל לשנס מותניים וידיים ולהתמודד עם מה שלבד מרגיש כרגע עמוס ואו מוגזם.

אשמח להציע את עזרתי בתחומים שונים: סידור, ארגון, תמיכה בחינוך הילדים, מטלות חיים מעצבנות או מצטברות, עיצוב , אוזן קשבת ולב פועם לחשיבה ומציאת פתרונות לצרכים שלך.

הפגישות יתקיימו באווירה רגועה ולא פורמלית. ניפגש בביתך, נתכנן יחד את שלבי העבודה המשותפת ויחד נגלגל את העגלה עד ליעד שנציב ואפילו מעבר לו.

אשמח לשמוע ממך.

אני גרה במצובה ומושיטה את ידיי בין אזור הגליל המערבי לבין אזור הגליל העליון.

צרו קשר עם תרזה