מה היה לי פה השנה?

סיכומי 2017 מתחילים להופיע מולי בכל מיני מדיות וגם כאן בפייסבוק מסביבי א.נשים מסכמים וסוכמים ומודים ומסמנים מטרות חדשות.
זה סוחף גם אותי אע״פ שאני בכלל לא ממש על התדר של הסיכומים כרגע… ובכל זאת אני מציצה לרגע על הקובץ שנמצא על הדסקטופ במחשב ועוברת בריפרוף על רשימת הא.נשים, שליוויתי השנה ב״ידיים פשוטות״, תוהה מה וכמה ואת מי פגשתי בשנת 2017?
תוהה מה היה לי פה השנה?
הושטתי השנה ידיים להרבה סיטואציות שבכלל לא דמיינתי שישנן ושאהיה ככה קרובה אליהן. הושטתי את עצמי, את ידיי ואת ליבי להרבה תחושות ולהרבה רגעים: לאומץ ולפחד, לכאב, לבדידות, לעוצמה, לכנות, לרכות, לרגשות אשם, לדיוק, לחולשה, לכוח, לדאגות, לבהירות, ליאוש, לאמת ולאהבה.
לטרשת נפוצה, לגירושין, להתאלמנות, לעבודות אקדמיות, למחלת הסרטן, לטיפולי פוריות, לשינויים מקצועיים ולכל מיני חיפושיי דרך, להרבה ניירת ולהרבה בתים: לעבור, לשנות, לקנות, לסדר, לארוז אותם… להקמות עסק, לסגירת עסק, למשברים נפשיים עמוקים. הייתה גם חתונה, הייתה הלוויה וגם לידת תאומים.
פגשתי אנשים.
פגשתי את עצמי פוגשת באנשים,
פגשתי את עצמי בתוך סיפורי חיים של אחרים, מעורבבת, מתערבבת, מפרידה, חשופה למה שיש, למה שבא, פגשתי את עצמי לא יודעת, מבולבלת.
פגשתי את עצמי משקפת ומשתקפת, גם חכמה, גדולה, מכילה, כנה, אוהבת.
פגשתי אנשים ואותי בינהם.
ומה התוכניות שלי ל2018?
להמשיך לי ככה וגם ליצור עוד דברים…
למשל, אני מקווה לסיים את ״הספר״ שאני כותבת עם שיר חברתי .
להשיק עם דפנה שותפתי, את קורס ההכשרה של ״ידיים פשוטות״ שאנחנו בונות (כתבתי את זה באופן אגבי, אבל זה דבר ממש ענק וגדול בשבילי)
ובין 2 היצירות הגדולות האלו מתכננת להמשיך ללוות ולהפגש עם ותיקות ולקבל בידיים פשוטות את הפניות החדשות שמגיעות אלי (אני כבר פחות מופתעת מהן ובכל זאת נרגשת מכל פנייה)
פה ושם אני מתכננת להעביר סדנאות בישול ולתת דרכן ביטוי לעוד כמה חלקים שלי, דרך אגב, הסדנה הקרובה בטבעון בחמישי הבא, אשאיר לכם לינק בתגובה הראשונה, אולי נפגש?
זה הסיכום שלי לשנת 2017, הוא בטוח יהיה רלוונטי גם בסוף 2018 איכשהוא יצא די ארוך בשביל מישהי שלפני רגע כתבה פה, שהיא לא על התדר, לא?
אני ממשיכה ללכת את הדרך שלי עם העסק שלי שהוא בעצם ביטוי למי שאני… אז מה אם לא לא כתבתי לי תוכנית שיווקית או תוכנית עסקית… העיקר שאני מרגישה שהדרך פרושה לאורכה ולרחובה ומרגישה שמלא דברים טובים מחכים להתממש ולהתגשם בשנה החדשה הזו, נכון?
מקווה שככה באמת יהיה ושככה זה מרגיש גם אצלכם.
תודה על כל השותפות שלכם פה בפייסבוק וגם מחוצה לו, תודה על כל הפירגון והאמונה, זה מורגש, מחזק ומשמח אותי. מאוד.
צ׳ירס!

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

פוסטים אחרונים

הצעות, מודעות ועידכונים

הסתיו בפתח

אשכרה.
הסתיו בפתח.
אני יושבת מחוץ לפתח ביתי. צינה. קור. אני מביאה לי משהו להתכסות. יש לי עור ברווז. כמה זמן לא היה לי עור ברווז. הצרצרים מצרצרים סביבי. מקיפים אותי בצר-צר- צר-צר הקצוב, העיקבי שלהם.

קרא עוד
מחשבות, תובנות והגיגים

לפתוח חלון ביחד

כמו צעידת ערב, ברחוב עירוני, מלא בחלונות מוארים כך אני גוללת לאורכו של הפייסבוק שלי בשעת לילה מאוחרת.
מציצה פנימה בסקרנות ובפליאה אל תוך חייהם של אחרים. של אחרות. רק לפעמים אני מתגלה בפניהם, שידעו שנעצרתי לרגע אל מול חלונם המואר.

קרא עוד
מחשבות, תובנות והגיגים

כשהאהבה נוכחת

"כשהאהבה נוכחת, כל החלקים הלא אהובים, באים אליה כדי להרפא.
החלקים הלא אהובים שלי נבגדו ולכן הם לא בוטחים באהבה"
(אוהד פלא)

קרא עוד