לוגו ידיים פשוטות

האם זה מקצוע מהעתיד או מהעבר?

אני חושבת ש״ידיים פשוטות״ זה מקצוע מהעתיד, אבל בעצם הוא בכלל לא מקצוע חדש, זה יותר כמו מכונית ענתיקה שעברה ניקוי ועיצוב מחדש ומה שהכי נחמד זה, שלמרות כל זה עדיין אפשר לעסוק בו בהווה, להתפרנס מנתינה, לקבל מלא בחזרה ולעשות משהו משמעותי בניחוח ובגוון מאוד אישיים ולא פורמליים.
כבר מחכות בהתרגשות להתרחב ולגדול לעוד אזורים בארץ שאליהם קוראים לנו ואנחנו לא יכולות להענות להם בשל המרחק והעומס, מחכות ליום מוזר כזה שהצירוף ״ידיים פשוטות״ יהיה כל-כך מוכר ושנהיה משפחה גדולה שמבשרת בשורה של מעגלי תנועה, של קאר-פול ושל שייכות בעולם שבו יש הרבה כבישים ללא מוצא, נהגים יחידים ופקקי תנועה.
אחרי יותר מארבע שנים ש׳ידיים פשוטות׳ קיימות ואחרי עשרות תהליכים ומאות מפגשים וקורס הכשרה ראשון מוצלח במיוחד אנחנו מציעות את קורס ההכשרה השני. הקורס ייפתח בספטמבר הקרוב, שזה ממש עוד רגע…
נשמח לשלוח דף עם כל המידע הנוסף, לכתובת מייל שתצרפו לנו כאן למטה בתגובות או שתשלחו לנו דרך טופס הפנייה באתר.
יש הרבה מתעניינים ומתעניינות לכן אנחנו מציעות מפגש משותף בו נרחיב ונספר על התוכנית שיצרנו ואחריו נפגש לשיחות הכרות אישית עם כל אחד ואחת:
2/8 יום שישי בבוקר ועל המיקום והשעה המדוייקת וימי הכרות נוספים – נעדכן בהמשך.
אולי הקורס הזה הוא הפתח לעבר שינוי מקצועי מפתיע, כזה שחיכית לו כבר הרבה זמן?
_______________________________
ולמי שלא מכיר בכלל ותוהה מה זה בכלל כל זה:
״ידיים פשוטות״ נוצרו מתוך ההבנה שלי שליחד יש כוח, מתוך החוויה הישירה שקירבה מחוללת שינויים ומתוך ההכרה ש׳קירבה׳ ו׳יחד׳ אלו לא רק מילים יפות ודביקות אלא הן צורך לגיטמי והכרחי בחיים שלי ושל כל מי שהכרתי עד היום.
״ידיים פשוטות״ מוגשות היום כשרות, עבור כל מי שמבקש לעצמו עוד זוג ידיים. אלו לא סתם עוד זוג ידיים, הן מחוברות אל הלב, הן ידיים תומכות ושותפות לנשיאת היומיום, כאלו שמגיעות עד פתח הבית, כדי לעשות ביחד, בשרוולים מופשלים את מה שכרגע קשה לעשות לבד.
באתר שלנו יש הסבר יותר מעמיק ואם נפתחה בך איזו דלת של סקרנות אז אפשר להכנס לקישור, להציץ פנימה
ואפשר גם לקרוא בעמוד שלנו עוד פוסטים שמספרים על המקצוע הותיק-טרי הזה.
***אם יש לכם אהבה ל״ידיים פשוטות״ ואמונה בעיסוק הזה אז נשמח מאוד לשיתופים, לתגובות ולתיוגים-אולי יש מישהו שמחכה לנו ואנחנו לו? ובזכותכם נתחבר ונחבר?***

אחרי יותר מארבע שנים ש׳ידיים פשוטות׳ קיימות ואחרי עשרות תהליכים ומאות מפגשים וקורס הכשרה ראשון ומוצלח מאוד, אנחנו מציעות את קורס ההכשרה השני לליווי בגישת ידיים פשוטות.
הקורס ייפתח בספטמבר הקרוב, שזה ממש עוד רגע…
* מה שאני אוהבת בעיסוק שלי בידיים פשוטות שהוא מאפשר לי לקחת את הכישורים והיכולות הקיימים בי, כפי שאני כרגע ולהשתמש בהם לנתינה משמעותית.
* אני אוהבת את זה שהעיסוק בידיים פשוטות הוא לא עיסוק סטרילי ושהוא מזמין אותי ״הנותנת״ ואת ״המקבל״ להתפתחות הדדית, אני אוהבת את החיכוך עם העולם, עם הממשות ועם החיים האמיתיים.
* מה שאני אוהבת בידיים פשוטות זה, שהכל נעשה באופן פשוט ואנושי.
ידיים פשוטות נוצרו מתוך ההבנה שלי שליחד יש כוח, מתוך החוויה הישירה שקירבה מחוללת שינויים ומתוך ההכרה ש׳קירבה׳ ו׳יחד׳ אלו לא רק מילים יפות ודביקות אלא הן צורך לגיטמי והכרחי בחיים שלי ושל כל מי שהכרתי עד היום.
^^^^^
יש הרבה מתעניינים ומתעניינות בקורס שלנו לכן אנחנו מציעות מפגש משותף בו נרחיב ונספר על התוכנית שיצרנו ואחריו נתאם פגישת הכרות אישית עם כל אחד ואחת.
יום הכרות וראיונות אישיים נוסף יתקיים ביום שישי 2/8
נשמח לשלוח דף עם כל המידע, לכתובת מייל שתצרפו לנו כאן למטה בתגובות או שתשלחו לנו בהודעה פרטית.
ולמי שלא מכיר בכלל ותוהה מה זה בכלל כל זה:
״ידיים פשוטות״, מוגשות היום כשרות, עבור כל מי שמבקש לעצמו עוד זוג ידיים. אלו לא סתם עוד זוג ידיים אלא ידיים כאלו שגם מחוברות אל הלב, ידיים תומכות, שותפות לנשיאת היומיום, כאלו שמגיעות עד פתח הבית, כדי לעשות ביחד את מה שכרגע קשה לעשות לבד.
באתר שלנו יש הסבר יותר מעמיק ואם נפתחה בך איזו דלת של סקרנות אז אפשר להכנס לכאן, להציץ פנימה ולקרוא עוד עלינו ועל העיסוק הזה:
https://www.pshutot.co.il/

האם זה מקצוע מהעתיד או מהעבר?

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

פוסטים אחרונים

קורסים, סדנאות והרצאות

"מקום לשבט" – אחרון לשנת 2022

אני מזמינה אותך להצטרף ליום "מקום לשבט" שאני מפיקה בפעם השלישית והאחרונה לשנה זו.
המפגש הקרוב מוקדש לנושא "נשיות" ומתקיים ב13.6.22 ביום שני בבנימינה.

קרא עוד
קורסים, סדנאות והרצאות

שיתוף ובסופו הזמנה

יצאתי לעולם הזה בת. הגעתי אחרי שני בנים.
זה ריגש את ההורים שלי.
אני הייתי חידוש.
לא היה לי בולבול, לא עלו השאלות על ברית מילה.

קרא עוד