קורס שלישי יוצא לדרך

אחרי יותר מחמש שנים ש׳ידיים פשוטות׳ קיימות ואחרי עשרות תהליכים ומאות מפגשים וקורס הכשרה ראשון ושני מוצלח מאוד, אנחנו מציעות את קורס ההכשרה השלישי לליווי בגישת ידיים פשוטות. הקורס ייפתח ב15 לאוקטובר 2020, שזה ממש עוד רגע…
* מה שאני אוהבת בעיסוק שלי בידיים פשוטות שהוא מאפשר לי לקחת את הכישורים והיכולות הקיימים בי, כפי שאני כרגע ולהשתמש בהם לנתינה משמעותית.
* אני אוהבת את זה שהעיסוק בידיים פשוטות הוא לא עיסוק סטרילי ושהוא מזמין אותי ״הנותנת״ ואת ״המקבל״ להתפתחות הדדית, אני אוהבת את החיכוך עם העולם, עם הממשות ועם החיים האמיתיים.
* מה שאני אוהבת בידיים פשוטות זה, שהכל נעשה באופן פשוט ואנושי.
ידיים פשוטות נוצרו מתוך ההבנה שלי שליחד יש כוח, מתוך החוויה הישירה שקירבה מחוללת שינויים ומתוך ההכרה ש׳קירבה׳ ו׳יחד׳ אלו לא רק מילים יפות ודביקות אלא הן צורך לגיטמי והכרחי בחיים שלי ושל כל מי שהכרתי עד היום.
_________________________________
יש הרבה מתעניינים ומתעניינות בקורס שלנו לכן אנחנו מציעות מפגש zoom משותף בו נרחיב ונספר על התוכנית שיצרנו ואחריו נבין יחדיו אם הקורס מתאים להמשך ההתפתחות המקצועית שלך.
נשמח לשלוח דף עם כל המידע, לכתובת מייל שתצרפו לנו כאן למטה בתגובות או שתשלחו לנו באתר
ולמי שלא מכיר בכלל ותוהה מה זה בכלל כל זה:
״ידיים פשוטות״, מוגשות היום כשרות, עבור כל מי שמבקש לעצמו עוד זוג ידיים. אלו לא סתם עוד זוג ידיים אלא ידיים כאלו שגם מחוברות אל הלב, ידיים תומכות, שותפות לנשיאת היומיום, כאלו שמגיעות עד פתח הבית, כדי לעשות ביחד את מה שכרגע קשה לעשות לבד.
באתר שלנו יש הסבר יותר מעמיק ואם נפתחה בך איזו דלת של סקרנות אז אפשר להכנס לכאן, להציץ פנימה ולקרוא עוד עלינו ועל העיסוק הזה

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

פוסטים אחרונים

הצעות, מודעות ועידכונים

הסתיו בפתח

אשכרה.
הסתיו בפתח.
אני יושבת מחוץ לפתח ביתי. צינה. קור. אני מביאה לי משהו להתכסות. יש לי עור ברווז. כמה זמן לא היה לי עור ברווז. הצרצרים מצרצרים סביבי. מקיפים אותי בצר-צר- צר-צר הקצוב, העיקבי שלהם.

קרא עוד
מחשבות, תובנות והגיגים

לפתוח חלון ביחד

כמו צעידת ערב, ברחוב עירוני, מלא בחלונות מוארים כך אני גוללת לאורכו של הפייסבוק שלי בשעת לילה מאוחרת.
מציצה פנימה בסקרנות ובפליאה אל תוך חייהם של אחרים. של אחרות. רק לפעמים אני מתגלה בפניהם, שידעו שנעצרתי לרגע אל מול חלונם המואר.

קרא עוד
מחשבות, תובנות והגיגים

כשהאהבה נוכחת

"כשהאהבה נוכחת, כל החלקים הלא אהובים, באים אליה כדי להרפא.
החלקים הלא אהובים שלי נבגדו ולכן הם לא בוטחים באהבה"
(אוהד פלא)

קרא עוד