מה כבר ביקשתי?

“and if i asked you to name all the things that you love, how long would it take for you to name yourself?” (יש כוכבית למטה)
מה כבר ביקשתי?
"לאהוב ולהיות נאהבת".
זהו. זה הכל?
כן רק לנוח שם בתוך ענן אחד סמיך ורך ושיהיה אינסופי.
מקיר אל קיר, מכף רגל ועד ראש, כולל זנב.
לא יודעת מה הבקשה הבסיסית שלכם אבל עבורי הבקשה הזו מסכמת כמעט את כל מה שאני מבקשת לעצמי בעולם. אני חושבת ומרגישה שזו גם הבקשה העמוקה והיסודית של רוב האנשים שהכרתי בחיי.
"לאהוב ולהיות נאהבת" – אין צורך שאני מצליחה להעלות על דעתי שהשילוב הזה לא יתן לו מענה. אני אפילו יכולה לראות איך כל יתר הבקשות הצבעוניות והשונות שלי לחופש, לאמת, להשפעה, לבריאות, לייחודיות, להערכה, להגשמה בסופן מתנקזות להן כולן לשם, אל האדמה המוצקה והבסיסית של "לאהוב ולהיות נאהבת", כולן נוחתות על האדמה הפוריה והמניבה הזו.
מי אנחנו בלי הבקשה הזו?
האם יש משהו אחר שמניע אותנו?
כמה אנחנו רואים אותה כלגיטמית?
האם הכרנו בתוכנו את הבקשה הזו של "לאהוב ולהיות נאהבים"?
מתי ראינו אותה והכרנו בה, בלגיטימיות שלה, במנוע העוצמתי שטמון בה, בחשיבות שלה? האם מצאנו את הדרך להעניק אותה לעצמנו, האם ניתן בכלל להשביע את הרעב הזה לבד?
אני רוצה להזמין אתכם לקורס ההכשרה השלישי של ידיים פשוטות.
יש הרבה דברים שנלמד בו, גם על כל זה נדבר שם.
אני מאמינה שעיסוק בנושא הזה יחד עם הכרה בצורך העמוק הזה, הוא מה שמאפשר לי להיות עדה אוהדת ונוכחת, שותפה אמפתית וגם פרקטית, עבור בקשות של אחרים שעם סיום הקורס יגיעו אלינו כהמון סיפורי חיים שיהפכו לתהליכי ליווי פרקטיים ומשמעותיים.
למלווים ולמלוות שלי אני תמיד אומרת – התשלום שקיבלתי ממך הוא על הזמן שלי, האהבה זה בחינם.
יש בי הרבה אהבה, יש לי עוד כמה תובנות עליה והרבה מילים, למרות היותה עניין ככ בלתי מילולי. ממש בא לי להעביר את כל זה הלאה ולהזמין אתכם להצטרף לקורס הזה שהוא גם מסע אישי וגם נתיב מקצועי.
בנימינה, מתחילים ב 15/10, ימי חמישי, 14מפגשים.
נותרו כמה מקומות אחרונים.
אתם יודעים איפה לבקש עוד פרטים, נכון?
הכוכבית שלמטה:
במפגש האחרון שלנו, אחרי תהליכים ארוכים חגגנו כמה הצלחות. באיזה שהוא שלב, בלי קשר לכלום ועם קשר להכל, היא הקריאה לי את המשפט הזה, ציטוט ממקור בלתי ידוע שמישהו שלח לה בנייד. נשארתי איתה במחשבות הרבה זמן אחרי ששבתי הביתה. גם עם המשפט הזה נשארתי ומחשבותי נסחפו איתו הלאה אל הפוסט הזה.

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

פוסטים אחרונים

מחשבות, תובנות והגיגים

לידתו של אתר חדש

תיזמון זה עניין של טיימינג, נכון? היום יום הולדתי ה39 (אני חוגגת לפי הלוח העברי) ובטיימינג מ-ו-ש-ל-ם ותזמון לגמרי לא מקרי, יוצא היום לאויר העולם, האתר החדש של ידיים פשוטות. זו הייתה לידה ארוכה וקשה והריון ארוך ומייסר, אבל התוצאה מדהימה בעיני.

קרא עוד
קורסים, סדנאות והרצאות

מה כבר ביקשתי?

“and if i asked you to name all the things that you love, how long would it take for you to name yourself?” (יש כוכבית למטה)
מה כבר ביקשתי?
"לאהוב ולהיות נאהבת".
זהו. זה הכל?

קרא עוד
קורסים, סדנאות והרצאות

"ריפוי הוא עניין של זמן, אך לעתים הוא עניין של הזדמנות" (סוקראטס)

מהו בכלל זמן? מה נחשבת הזדמנות? מהו ריפוי?

יהיה לי קשה לענות על כל השאלות האלו, מבלי להסתבך ולהתפלפל אז אני בוחרת לדלג עליהן כרגע בפשטות אבל אני כן אכתוב, שהמשפט הזה תפס אותי.

קרא עוד