קרן סאיאס - מלווה בשיטת ידיים פשוטות

קרן סאיאס

קרן סאיאס

אני קרן, אם לארבעה ובת זוג לגיל, האיש שלצידי. גרה בצור יגאל שבאזור השרון.

מאז ומתמיד היה לי חיבור מיוחד לאנשים ובע"ח, ענייני הלב וה'יחד' תמיד משכו אותי. הדרך לנוע ולצמוח מתוך מפגש תמיד הייתה ברורה לי: אהבת האדם, האמונה ביכולת להשתנות ותחושה, שהיעוד שלי הוא ללוות אנשים בדרך.

אני עובדת סוציאלית, מטפלת באמצעות בע"ח, בעלת תעודת הוראה, מלווה התפתחותית לתינוקות ובעלת הכשרה במיינדפולנס וב –  ACT

כשבני הבכור נולד התחלנו מסע, שהסתבר כאתגר. בגיל 9 חודשים גילינו, שיש לו פגיעה מוחית חמורה ומכאן יצאנו לדרך חדשה ולא מוכרת, מלאה בעליות ובמורדות, ובחרנו להתאים את עצמנו לחיים שקיבלנו. מתוך המסע, שנמשך גם היום, צמחתי וגדלתי, גיליתי בי כוחות חדשים ונזכרתי בכאלה שכבר שכחתי. חוויתי משברים גדולים וגם אושר עצום ובעיקר הבנתי, שהרצון החזק שלי לחיות והיכולות שלי, מאפשרים לי למצות את החיים ולממש את הערכים המנחים אותי.

היו הרבה אנשים, שליוו אותנו במסע ולא יכולתי לעבור את זה בלעדיהם. הבנתי, שאנשים טובים באמצע הדרך הם המפתח לצלוח כל אתגר, והיכולת שלנו לנוע ולהיות בעשייה היא שמכניסה חיים ואנרגיה.

הליווי בגישת ידיים פשוטות מאפשר לי להשתמש בכל מה שניסיון חיי העניק לי ולהעביר אותו לאחרים. אני יודעת מה זה להיות בצד שצריך עזרה וגם איך להעניק אותה, איך להתמודד עם משברים, לפתור אתגרים גדולים כקטנים, לצלוח מעברים, מהיכן לגייס כוחות לנוע ואיך לרתום אחרים לסייע.

אז עם הרבה אמפתיה, הקשבה, אינטואיציה ויכולת הכלה, והכלים אותם רכשתי אני כאן עם לב ענק, הרבה כבוד ורצון אמיתי להיות הידיים הפשוטות שלך.

אם אתם מאזור השרון, השרון הצפוני או המרכז, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר

לחצו לצפייה בהמלצות

צרו קשר עם קרן