קורסים, סדנאות והרצאות

קורסים, סדנאות והרצאות

סימני חלודה מבורכים

אוי ואי ואוי… גיליתי כמה סימנים של חלודה על המקלדת שלי ועל קיר הפייסבוק של ידיים פשוטות… אני חוששת שכבר שכחתי איך ניגשים לכתוב פוסט. מנגבת רגע את האבק מהמסך ומשתפת אתכם בגאווה נטולת בושה, שלפחות המצב הוא כזה מהסיבות הכי טובות שאפשר לדמיין:

קרא עוד
קורסים, סדנאות והרצאות

קורס שלישי יוצא לדרך

קורס שלישי יוצא לדרך אחרי יותר מחמש שנים ש׳ידיים פשוטות׳ קיימות ואחרי עשרות תהליכים ומאות מפגשים וקורס הכשרה ראשון ושני מוצלח מאוד, אנחנו מציעות את

קרא עוד
קורסים, סדנאות והרצאות

איך אתם בלקבל? או מה זה סטאז' פנימי?

ביום חמישי הקרוב יתקיים המפגש השביעי בקורס ההכשרה השני של ״ידיים פשוטות״. אנחנו בדיוק באמצע הדרך. שזה גם בדיוק השלב שבו התחלנו בקורס את ׳הסטאז׳ הפנימי׳.

מה זה אומר בעצם?

קרא עוד

מחשבות, תובנות והגיגים

מחשבות, תובנות והגיגים

אני ג'אנקית של חוויות ושל טקסים ושל אנשי מקצוע מקצוענים ושל זיכרונות שנכתבים בעודם מתהווים.

אני ג'אנקית של מילים. אני ג'אנקית של לקחת את עיתותי בידי, כאילו יש לי מושג בכלל ממשהו.
לפעמים כשהמקינטה מבעבעת בלחש המבולגן שלה, אני מנסה לדמיין את עצמי נחה ככה. על מחצלת בים. באמצע השבוע כאילו כלום. עם גיטרה, כאילו לא כולם עכשיו… כאילו אין בכלל אנשים ש… כאילו מה לי ולמה שקורה עכשיו מסביבי… כאילו סיימתי את כל המטלות שבעולם כבר לפני שעות.

קרא עוד
מחשבות, תובנות והגיגים

זוהי קריאה לאחיותי הנשים.

אבל קודם כל סיפור שנכתב אתמול בערב:
השעה 21:00 והבן הצעיר שלי בן ה8 וחצי נתן לי עכשיו סטירה. אני הרמתי עליו את הקול ואמרתי לו בתקיפות ובזעזוע שיסביר לי מה זה היה עכשיו ולמה הוא עשה את זה?! השתוללתי מזעם כשהחזקתי את הלחי שלי ושיתפתי אותו שממש כואב לי. פעם ראשונה שזה קרה לי, לו , לנו וזה היה מבהיל. אני נבהלתי והופתעתי וגם הוא. לא הייתה בו כוונה לפגוע בי. אני בטוחה בזה.

קרא עוד

הצעות, מודעות ועידכונים

הצעות, מודעות ועידכונים

מבקשת להרגיש שייכת ושיהיו לי חברות

יש כאן שיתוף ובסופו שתי בקשות, מאישה יקרה שאני מלווה בידיים פשוטות אשמח אם תעצרו לקרוא את המילים שלה:
"מאז שאני זוכרת את עצמי אני מחפשת חברה (עם ניקוד צירה) מבקשת להרגיש שייכת ושיהיו לי חברות. במהותי אני אישה שמחה, קלילה, אוהבת אנשים, ילדים, תנועה וחוויות.

קרא עוד